Įspūdinga diena su gabiausiais Lietuvos moksleiviais


Lietuvos Maximalistais šiemet siekė tapti beveik 500 gabių ir talentingų šalies vaikų.

60 gabiausių Lietuvos moksleivių gavo Lietuvos Maximalistų, kurie renkami jau 15 metų iš eilės, stipendijas.

Mokslo, muzikos, kūrybos ir meno, sporto, visuomeniškumo, ekologijos, inovacijų ir nuolatinio pažangumo srityse moksleivius vertinusi komisija atsižvelgė ne tik į vaikų pažymius ir konkursų bei olimpiadų įvertinimus, bet ir jų pačių motyvacinius laiškus.

Vienas jauniausių šių metų stipendijų laimėtojų 12-metis akordeonistas Mantas Leonardo Lizzi iš Palangos akordeonu groti pradėjo 6-erių ir jau po metų dalyvavo pirmajame tarptautiniame muzikos konkurse. Dabar Manto sąskaitoje virš 40-ies tarptautinių muzikos konkursų Lietuvoje ir užsienyje titulų, pasirodymas su akordeono virtuozu Martynu Levickiu, koncertai daugybėje pasaulio šalių. Jaunasis muzikantas taip pat mokosi groti fortepijonu, domisi orkestriniu dirigavimu bei kompozicija ir svajoja diriguoti simfoniniam orkestrui. Noriu tapti geriausiu akordeonistu Lietuvoje, o gal net ir pasaulyje bei garsinti savo šalį. Užaugęs norėčiau akordeono muzikos mokyti vaikus arba studentus, planų neslepia talentingasis Mantas.

Spalio 14 dieną visi laimėtojai buvo pakviesti į Vilnių dalyvauti smagioje bei įspūdžių kupinoje Lietuvos Maximalistų“ kelionėje. Jos metu teko pabūti Generolo Jono Žemaičio Lietuvos karo akademijoje, kur laukė kareiviška košė ir įvairios užduotys. Pasidarbuoti kulinarinėse spalvotų blynų dirbtuvėse su Jolita Vaitkute. Susipažinti su robotikos pasauliu ir sukonstruoti tikrą robotą, kurie vėliau galynėjosi tarpusavyje. Na o šventinis vakaras vyko Valdovų rūmuose. Laimėtojus sveikino Kristina MeidėMaxima LT“ generalinė direktorė, žurnalistas, rašytojas Andrius Tapinas, verslininkas, investuotojas Ilja Laurs. LR Švietimo ir mokslo ministrė Jurgita Petrauskienė ir Martynas Levickis įteikė Mantui diplomą už pasiekimus Muzikos srityje. Aktorius, koncerto vedėjas Dominykas Vaitiekūnas pakvietė Mantą diriguoti orkestrui. Teko labai atidžiai žiūrėti į partitūrą, nes kūrinys pasitaikė nežinomas. Bet visi orkestrantai pakluso Manto mostui nusilenkti publikai. Šventinis vakaras baigėsi skambant orkestrui, kuriam dirigavo pats Martynas Levickis. Visų laukė vaišės ir didžiulis tortas.

Mokytoja Nijolė Daukšienė

Nuotraukos iš asmeninio archyvo

 

Akimirkos iš V-ojo Žemaitijos krašto meno ir muzikos mokyklų jaunųjų pianistų festivalio -
konkurso „Pajūrio klavyrai“
MENO MOKYKLOS 60-MEČIO ŠVENTINIO RENGINIO - KONCERTO MIESTOBENDRUOMENEI „...ČIA PRASIDĖJO IR MANO KELIAS...“ AKIMIRKOS
konkurso PRIMO VIOLINO 2018 dalyvius ir laureatus
Sveikiname!
Nacionalinio Lietuvos akordeonistų konkurso laureatus

ETNOKULTŪRINĖS VEIKLOS STOVYKLOS BEI PROJEKTOLIETUVIŲ TAUTINIO MENO TRADICIJOS ŽEMAITIJOJE. MUZIKA, DAILĖ, ARCHITEKTŪRA“ veiklos rezultatų pristatymas

Edukacinė-pažintinė kelionė „Muzikuojame, kuriame ir bendraujame“ į

Ulbroką (Latvija) ir Rygą (Latvija) 2017 m. spalio 13-14 d.

Išvykos bei jungtinio Palangos ir Ulbrokos (Latvija) meno mokyklų mokinių ir mokytojų koncerto akimirkosLietuvos Maximalistais šiemet siekė tapti beveik 500 gabių ir talentingų šalies vaikų.

60 gabiausių Lietuvos moksleivių gavo Lietuvos Maximalistų, kurie renkami jau 15 metų iš eilės, stipendijas.

2017 m. spalio 20 d. Palangos Stasio Vainiūno meno mokykloje
surengtas koncertasMUZIKUOJU SU MOKYTOJU
2017 m. spalio 3 d. surengtas tradicinis mokinių koncertas „Muzikinėspertraukėlės“, skirtas Tarptautinėms Muzikos ir Mokytojų dienoms paminėti.Koncertą organizavo mokytojos Loreta Fridinovienė, Ilona Jurgutytė, JelenaKravcova. Muzikines pertraukėles vedė mokytoja Ilona Jurgutytė.
Tarptautinis vaikų ir jaunimo folkloro festivalis BALTŲ RAŠTAI
Rugsėjo 1-osios šventė
Balandžio mėn. 22 d. Raudondvario...

I Tarptautinis  instrumentinės muzikos  konkursas „Grokime kartu“

II vaikų ir jaunimo festivalis „ Muzika kviečia kiekvieną“

Balandžio 10 -11 dienomis Kauno J. Gruodžio konservatorijoje  vyko ypač graži akordeono muzikos šventė
Per savaitę – keturi laimėjimai – keturios  pirmos vietos. Įtemptos dienos (03.28 - 04.05) Palangos Stasio Vainiūno meno mokyklos akordeonistams Algirdui Benečiui ir Mantui Leonardo Lizzi „atsipirko“ gerais vertinimais.
XIII Nacionalinio Jono Švedo...

V Žemaitijos krašto fortepijoninių etiudų konkurso nugalėtojus

Jau tapo tradicija, kad...

XVI Žemaitijos ir Klaipėdos krašto jaunųjų akordeonistų konkurso laureatus

Palangos Stasio Vainiūno meno mokyklos akordeonistas Mantas Leonardo Lizzi 12-ą gimtadienį šventė grodamas scenoje.
Stasio Vainiūno meno mokyklos renginys - dovana Vasario 16-ajai
SVEIKINAME III laipsnio diplomų laimėtojus IV-ajame respublikiniame instrumentinių ansamblių konkurse KARAMELĖ Kelmės Algirdo Lipeikos meno mokykloje, Kelmė 2017 m. vasario 15 d.
Sveikiname laureatus
Sveikiname E. Puidokaitę ir jos mokytoją
Šaunuoliai! Laureatė Beatričė Marcinkutė ir jauniausiojo konkurso laureato diplomą pelnęs Jurgis Galdikas
Palangos Stasio Vainiūno meno mokyklos akordeonistai Algirdas Benetis, Mantas Leonardo Lizzi ir jų mokytoja Nijolė Daukšienė moksleivių rudens atostogų metu vyko į festivalį „Tarptautinės akordeono dienos Prahoje“
Rudens mokinių atostogos meno mokykloje prasideda 2016 spalio 31 d. baigiasi 2016 lapkričio 4 d.
Renginiai vyks: 2016 m. lapkričio 11 d. 15.30 val. Žemaičių dailės muziejuje Plungėje 2016 m. gruodžio 16 d. 16.30 val. Prano Domšaičio galerijoje Klaipėdoje

PUSLAPIAI