Categories: Buve
      Date: Mar  9, 2017
     Title: Gimtadienis Vienoje
Palangos Stasio Vainiūno meno mokyklos akordeonistas Mantas Leonardo Lizzi 12-ą gimtadienį šventė grodamas scenoje.

Taip jau sutapo, kad Palangos Stasio Vainiūno meno mokyklos akordeonistas Mantas Leonardo Lizzi 12-ą gimtadienį šventė grodamas scenoje. Ir ne bet kur: Austrijos sostinėje Vienoje vyko tarptautinis akordeonistų konkursas VAMO. Penkiose amžiaus kategorijose varžėsi akordeonistai iš Lenkijos, Čekijos, Kroatijos, Vengrijos, Austrijos ir Lietuvos. Šventinis Manto grojimas buvo įvertintas aukščiausiais balais ir pelnyta pirma vieta. Pergalės taurę įteikė VAMO asociacijos prezidentė Marianne Klicka.


Pasivaikščiojome po jau kvepiančią pavasariu Vieną. Įveikėme 343 laipteliaus ir pakilome į šv. Stepono katedrą. Pasižvalgę iš katedros bokšto, edukacinę išvyką baigėme Vienos operos teatre žiūrėdami F. Ashton‘s baletą „La Fille mal gardee“. Nuostabiai grojantis orkestras, geri šokėjai, lengvas baleto turinys, spalvingi rūbai keletui valandų leido užsimiršti, kad laukia konkursinis grojimas.


Vienos konkursu tik prasideda 2017m. maratonas: eilėje Lietuvos, Latvijos, Bosnijos ir Hercogovinos, Italijos konkursai ir taip toliau...


Linkiu Mantui ištvermės, kantrybės ir sėkmės!Akordeono mokytoja Nijolė Daukšienė


{Gallery dir='gimtadienis_vienoje'}