Categories: Buve
      Date: Apr  3, 2017
     Title: Muzika sujungia mus
Jau tapo tradicija, kad...

Jau tapo tradicija, kad  pirmąją pavasario dieną, Plungės Mykolo Oginskio meno mokykloje susirenka Žemaitijos krašto jaunieji pianistai į festivalį – konkursą „Muzika sujungia mus“. Susirinkusį gausų muziką mylinčių jaunųjų atlikėjų, mokytojų būrį iš 11 muzikos, meno mokyklų sveikino mokyklos direktorė Rita Urniežienė ir vertinimo komisijos pirmininkė Klaipėdos Stasio Šimkaus konservatorijos fortepijono mokytoja ekspertė Virginija Ruzgienė. Pasidžiaugta, kad šiemet konkurso geografija prasiplėtė ir sulaukta dalyvių  iš Tukumo muzikos mokyklos (Latvija). Renginio dalyviai - pianistai muzikuojantys kartu duetuose, trio varžėsi trijose amžiaus grupėse. Šių metų konkurse dalyvavo trys fortepijoniniai ansambliai iš Palangos. Džiaugiamės, kad pagrindinis konkurso Gand Prix atiteko Stasio Vainiūno meno mokyklos duetui Ivetai Danieliūtei ir Aušrinei Plonytei (mokytoja Rasa Daukšienė). Antros vietos laureato diplomą pelnė Ugnė Jakubauskaitė ir Matas Žulkus (mokytojos Dalia Staškūnienė, Rasa Daukšienė). Konkurso diplomanto vardas atiteko Ugnės Galdikaitė ir Lauryno Baužos fortepijoniniam duetui (mokytoja Edita Žeromskaitė). Jaunuosius pianistus parengusios mokytojos apdovanotos padėkos raštais. Geriausi atlikėjai, puikios programos, įdomios interpretacijos, nuoširdus atlikimas – tai dalykai geriausiai apibūdinantys dienos įspūdžius. Nuostabu, kad muzika sukelia tiek daug gražių emocijų, kad meno, muzikos mokyklose dirba tiek daug kūrybingų, talentingų mokytojų, mokosi tiek daug mylinčių muziką vaikų, jaunimo. Galima drąsiai sakyti - muzikos kalba šią gražią dieną sujungė, suvienijo visus ir atlikėjus ir klausytojus...

 

Palangos Stasio Vainiūno meno mokyklos informacija

 

Nuotraukos – mokytojos Editos Žeromskaitės

 

 

V-ojo Klaipėdos krašto muzikos ir meno mokyklų fortepijoninių ansamblių konkurso "Muzika sujungia mus" Grand Prix laimėtojos pianistės Iveta Danieliūtė, Aušrinė Plonytė su mokytoja Rasa Daukšiene.

 

 

V-ojo Klaipėdos krašto muzikos ir meno mokyklų fortepijoninių ansamblių konkurso "Muzika sujungia mus" dalyviai jaunieji pianistai ir mokytojos: mokytojos Dalia Staškūnienė, Rasa Daukšienė ir antros vietos laureato diplomą pelnęs pianistų duetas Matas Žulkus ir Ugnė Jakubauskaitė, mokytoja Edita Žeromskaitė ir diplomanto vardą pelnęs fortepijoninis duetas Ugnė Galdikaitė ir Laurynas Bauža,  pianistės Iveta Danieliūtė ir Aušrinė Plonytė konkurso Grand Prix laimėtojos.