Kviečiame mokinių tėvelius, mokyklos darbuotojus ir visus, neabejingus mokyklai, tapti Palangos Stasio Vainiūno meno mokyklos rėmėjais.

 

Tam, kad galėtume visi kartu gražinti mokyklos aplinką bei gerinti mokymosi sąlygas, maloniai prašytume pervesti 2 % pajamų mokesčio sumos pagal Lietuvos Respublikos labdaros ir paramos įstatymą. Jums nutarus paramą skirti mūsų mokyklai, papildomai mokėti nieko nereikės. Jūsų parama bus išskaičiuota iš praeitais metais valstybei jau sumokėtų mokesčių ir pervesta į mokyklos sąskaitą. Jūsų skirta parama Mokyklos tarybos pritarimu bus naudojama būtiniausioms mokyklos reikmėms, mokymo priemonėms ir muzikos instrumentams bei inventoriui įsigyti. Paramą suteikti galima šiais būdais:

1. Atsisiųsdami formą pildymui (forma FR0512 versija 02) per Elektroninio deklaravimo sistemą (EDS) VMI interneto svetainėje https://deklaravimas.vmi.lt

2. Formą FR0512 galite gauti iš mokytojų arba parsisiųsti spausdinimui iš mūsų svetainės paspaudus čia ir po to užpildyti ranka. Užpildytą formą pasirašyti ir nunešti į mokesčių inspekciją arba įdėti į voką ir išsiųsti paštu (Adresas: VMI Palangos poskyris, Vytauto g. 75, 00134 Palanga).

Norint skirti Mokyklai paramą, Jums bus reikalingi šie duomenys:

Palangos Stasio Vainiūno meno mokykla

Kodas 190275470

Adresas: Maironio g. 8, 00134 Palanga

 

Dėkojame visiems, jau skyrusiems 2 % pajamų mokesčio paramą mokyklai!