Categories: Buve
      Date: Nov 22, 2016
     Title: Auksinės akordeonistų atostogos
Palangos Stasio Vainiūno meno mokyklos akordeonistai Algirdas Benetis, Mantas Leonardo Lizzi ir jų mokytoja Nijolė Daukšienė moksleivių rudens atostogų metu vyko į festivalį „Tarptautinės akordeono dienos Prahoje“

Palangos Stasio Vainiūno meno mokyklos akordeonistai Algirdas Benetis, Mantas Leonardo Lizzi ir jų mokytoja Nijolė Daukšienė moksleivių rudens atostogų metu vyko į festivalį „Tarptautinės akordeono dienos Prahoje“. Festivalio metu vyko koncertai ir II-as tarptautinis akordeonistų konkursas.

Svečių koncerte Mantas ir Algirdas grojo duetu ir solo. Stebint tarptautinei konkurso žiūri Mantas ir Algirdas puikiai atliko programas ir aukščiausiais balais pelnė Auksinius diplomus. Konkurse dalyvavo solistai, ansambliai, orkestrai iš Lietuvos, Latvijos, Baltarusijos, Lenkijos, Rusijos, Ukrainos, Vokietijos, Serbijos, Čekijos, Slovakijos, Vengrijos ir net iš Airijos.

Puikiai suorganizuotas konkursas, tad liko laiko pasivaikščioti po gražųjį Prahos senamiestį, pereiti Karlo tiltą, Auksinę gatvelę, nusifotografuoti prie žymaus čekų kompozitoriaus B. Smetanos paminklo, pasimėgauti didžiuliame Prahos vandens parke.  

                                                                            Mokytoja Nijolė Daukšienė
 

{Gallery dir='Auksines_atostogos'}